8-10.07.2020

Самоосвіта+відпочинок=рецепт відновлення сил та налаштування до наступного стрибка. З 8 по 10 липня проходила третя offline творча майстерня "Формування та оцінювання громадянських компетентностей. Розробка вправ" в Етнографічному комплексі "Українське село", у якій взяли участь вчителі нашої школи : Більченко О. В., Кириченко Є.В. та Воробйова С. І.

Учасники заходу пригадали, шо таке громадянські компетентності, поговорили про посібники Ради Європи, та, звичайно, розробили вправи. Тренерки підготували цікаві завдання до кожного етапу розробки вправи - починаючи з ідеї, та завершуючи обговоренням, що можна покращити у вправі.

/Files/images/демокр.jpg

29.01.2020

Сьогодні вчитель англійської мови Новокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кириченко Е.В. використала вправу "Супергерой" на уроці 6 класу. Метою було не лише перевірити знання дітей з теми прикметники, а й використати набуті знання саме до своїх однокласників, обговорювати їхні основні характеристики, виділити основні риси, якими повинен володіти лідер класу. Як підсумок можна визначити, що учні усвідомлюють якою повинна бути людина, відповідальна за певну частину шкільного життя)))Обговорення було цікавим, деякою мірою навіть спірним, але ж суперечці народжуться істина.

/Files/images/1дем.jpg

/Files/images/2дем.jpg


28.01.2020

Вчитель географії Більченко В.М. на уроці у 7 класі використала вправу "Всі рівні - всі різні", з посібника Громадянська відповідальність.
Мета вправи: пояснити, що всі люди є рівними, а упередженість - це негативне явище, яке заважає спілкуванню між людьми.
Учні висловлювали свою думку, коментували, доповнювали один одного, наводили приклади.
Діти зрозуміли і зробили висновки, що для спілкування та взаємодії між людьми потрібно бути відкритими і толерантно ставитися до людей без упередження, незалежно від ареалу їх проживання, кольору шкіри, волосся, рівня освіченості чи інших якостей.

/Files/images/3 дем.jpg

26.01.2020
У Новокостянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, в рамках проєкту "Демократична школа", було проведено методичну оперативку "Створення і використання вправ і технік формувального оцінювання". Метою заходу було обмінятися досвідом з практичного використання вправ та мотивувати колег до подальшого їх застосування. З'ясували, що техніки ФО у своїй практиці використовує кожен вчитель, а також обговорили можливість адаптування кожної показаної вправи до різних шкільних дисциплін.

/Files/images/4 дем.jpg

/Files/images/5 дем.jpg

/Files/images/6 дем.jpg


04.12.2019

Новокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжує активно впроваджувати вправи з посібників ДШ. 4 грудня на уроці фізики у 8 класі, під час вивчення теми "Деякі види теплових двигунів" вчитель Гордієнко Л. Р. використала вправу "Виборча кампанія" з посібника "Громадянська відповідальність. 80 вправ". Учні жваво обговорювали дискусійне питанння "Людство повинне відмовитися від використання теплових двигунів", наводили аргументи "За" і "Проти". Провівши рефлексію, було визначено, що діти відчували переживання і відповідальність, висловлюючи думку всієї команди.

Рефлексія вчителя: потрібно ще працювати над вдосконаленням навичок обговорення дискусійним питань, адже на дітей, крім аргументів, які були висловлені, також впливали емоції та прихильність до виступаючих особисто.

Кiлькiсть переглядiв: 154

Коментарi